Rebranding

Restauracja Lemon od momentu startu hotelu Lemon Resort Spa funkcjonowała jako element infrastruktury oferty hotelowej. Nie była ona jednak skierowana jedynie do Gości hotelowych. Każdy, kto chciał zjeść coś pysznego mógł oczywiście zarezerwować stolik w restauracji z jednym z najpiękniejszych widoków w Polsce. Problem był jeden, bardzo mało osób zdawało sobie sprawę z faktu, że Restauracja Lemon otwarta jest nie tylko dla Gości hotelowych.

Zadaniem Wellbranda było „wyciągnięcie restauracji z hotelu”, mówiąc bardziej profesjonalnie – Restauracja Lemon musiała otrzymać swoją indywidualną tożsamość, pozostając niemniej jednak nadal integralną częścią hotelu Lemon Resort Spa. Zaprojektowaliśmy dla Restauracji Lemon nową, pełną identyfikację wizualną.

Nowe materiały graficzne

Przystąpiliśmy również do tworzenia profesjonalnych zdjęć i nagrań wideo prezentujących niebywały kunszt Szefa Kuchni, Janusza Garncarczyka. Prowadzimy indywidualne konta społecznościowe, w których pokazujemy tak fantastyczne potrawy, jak i sympatyczny personel restauracji. Odpowiadamy także za wszystkie przedsięwzięcia medialne lokalu.

Karta MENU

Kolejnym wyzwaniem okazało się stworzenie zupełnie nowej, eleganckiej karty menu, która swoją szatą graficzną odpowiadałaby wysokiemu poziomowi kulinarnemu w Restauracji Lemon.

Masterchef

Dzięki naszym działaniom oraz współpracy z mediami, doprowadziliśmy do realizacji jednego z odcinków niezwykle popularnego w Polsce show kulinarnego: MasterChef. Odpowiadaliśmy za koordynację całego przedsięwzięcia na pełnym dystansie jego realizacji.